Projekt „studio tlenowe” właśnie ruszył!

Projekt „studio tlenowe” właśnie ruszył!

2021-03-11 13:35:05

Tlen jest najważniejszym pierwiastkiem w naszym życiu. Nie tylko bierze udział w oddychaniu, ale reguluje również pracę całego organizmu! Dlatego tak ważne jest dostarczanie go naszemu ciału w odpowiednich ilościach. Umożliwia nam to tlenoterapia.

Czym jest tlenoterapia?

Krótko mówiąc- jest to metoda leczenia schorzeń i chorób przez inhalację stężonym tlenem w komorze hiperbarycznej.

Dla kogo są komory hiperbaryczne?

Dla każdego kto chce zacząć dbać o swój organizm! Hiperbaria tlenowa jest niezwykle pomocna w leczeniu m.in. niewydolności oddechowej, reumatyzmu, cukrzycy czy chorób układu krążenia. Ponadto wpływa pozytywnie na samopoczucie, polepsza zdolność do koncentracji, a nawet wykorzystywana jest w leczeniu depresji. Terapia tlenem jest również ceniona w świecie sportu, gdyż niesamowicie poprawia wydolność organizmu oraz zwiększa tempo regeneracji tkanek, co pozwala na szybszy powrót do zdrowia po kontuzji. Dodatkowo tlenoterapia pozwala cieszyć się młodym wyglądem skóry na dłużej! Jak to się dzieje? Dostarczając organizmowi odpowiedniej ilości tlenu, opóźniamy procesy starzenia oraz poprawiamy krążenie, co pobudza syntezę kolagenu.

Co znajduje się w ofercie?

Nasza oferta dopasowana jest do potrzeb każdego z Was! Jeśli cenisz sobie własną przestrzeń lub potrzebujesz wyciszenia, zapraszamy Cię do skorzystania z komory indywidualnej. Dla tego, kto szuka pomysłu na kreatywne spędzenie czasu z najbliższymi, mamy do zaproponowania dużą komorę rodzinną. Zabierz swoje dzieci, żonę, dziadków, ciocię czy przyjaciela i zadbajcie razem o swój organizm!

Jeśli więc żyjesz według zasady „w zdrowym ciele zdrowy duch”, przyjdź już dziś do „studio tlen”, poczuj na własnej skórze pozytywne skutki tlenoterapii i naucz się oddychać świadomie z nami!

Najpopularniejsze tagi
  • Tlenoterapia

  • Terapia tlenem

  • Komora hiperbaryczna

  • Zdrowie

  • hiperbaria