Tlenoterapia i jej wpływ na zdrowie

Tlenoterapia i jej wpływ na zdrowie

2021-03-12 08:40:12

Miejskie powietrze codziennie wystawia nas na próbę, której konsekwencje okazują się być długofalowe. Zaburzenia krążenia, nadciśnienie, obniżona wydolność oddechowa – to tylko niektóre z negatywnych skutków smogu. Żyjąc w mieście, z pewnością wiesz jak trudno jest znaleźć miejsce, gdzie z czystym sumieniem zabierzesz rodzinę na niedzielny spacer, wiedząc, że dzieci mogą pooddychać świeżym powietrzem. Na szczęście teraz nie musisz się już o to martwić, ponieważ cykliczne sesje natleniające, które proponujemy w naszym „studio tlenowe” usuną metale ciężkie oraz toksyny z organizmu i odżywią każdą tkankę twojego ciała.

Popraw jakość życia swojego i twojej rodziny!

 

Po pierwsze - zadbaj o zdrowie

Tlenoterapia zalecana jest w leczeniu problemów kardiologicznych. Dotlenia ona serce, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo zawału serca mięśniowego i zwiększa elastyczność ścianek żył. Stosuje się ją również w przypadkach takich chorób jak cukrzyca czy miażdżyca.

Dzięki odpowiedniemu natlenieniu nasze komórki stają się odżywione, ich produkcja wzrasta. Stare komórki zastępowane są nowymi, co skraca okres rekonwalescencji oraz zmniejsza ból po kontuzjach.

 

Umysł jest najważniejszy!

Dotleniony po wizycie w komorze hiperbarycznej mózg wykazuje większą aktywność. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie, zmniejsza obrzęki i redukuje stres, a także obniża częstotliwość występowania bólów migrenowych.

 

Uroda to nie wszystko, a jednak…

…Pozytywów płynących z takiej terapii jest o wiele więcej, a znajdziesz je nie tylko w zdrowiu, ale również w urodzie! Regularne pobyty w komorze hiperbarycznej poprawiają krążenie, a to opóźniają procesy starzenia. Odżywione tlenem komórki wytwarzają większą ilość kolagenu, dzięki czemu skóra jest elastyczniejsza. Tlenoterapia wspomaga  również regenerację nabłonka i zmniejsza stany zapalne co okazuje się być niezwykle korzystne podczas leczenia problemów skórnych takich jak trądzik. Ponadto zwiększa ona metabolizm w związku z czym wspomaga procesy chudnięcia.

Najpopularniejsze tagi
  • Tlenoterapia

  • Terapia tlenem

  • Komora hiperbaryczna

  • Zdrowie

  • hiperbaria